Zdejmowanie klątw i czarów

Klątwa, to nieuczciwa energia magiczna nadawana do adresata w czasie odpowiedniego obyczaju magicznego. Polega on na tym, iż człowiek komuś źle życzy i ta źle życząca osoba bądź wynajęty przez nią fachowiec wymawia w odpowiednim rytuale magicznym jej rodzaj, długość trwania, kogo on dotyczy i jakiej dziedziny życia. Niezależna próba odczynianie klątw i uroków, mianowicie oswobodzenia się od tego gatunku energii wypływających z klątw, spełniona przez nieuświadomioną osobę, jest niewskazana, bowiem tego gatunku podejście może przysporzyć pogłębienie się czynienia klątwy oraz uszczerbek na zdrowiu.

Czy magia miłosna jest odpowiednim sposobem na pozyskanie czyjejś miłości?

Po magię miłosną chwytają zwłaszcza osoby, które odnalazły się na znanym życiowym zakręcie i stoją w obliczu zerwania z towarzyszem lub dociekają, że współmałżonek odsuwa się od nich i dążą zatrzymać go za każdą cenę. I tak oczywiście można zrozumiale określić magię miłosną – jako strategia na osiągnięcie czyjejś miłości, na powrót partnera, na zatrzymanie go przy sobie za każdą cenę. Czy urok magia miłosna jest dobrym ratunkiem na osiągnięcie czyjejś miłości? To pozyskanie czyjejś miłości na siłę, to zatrzymanie kogoś przy sobie na siłę, to wykonanie czegoś oszukanego, co dalekie jest od miłości a naprowadza bardziej podporządkowanie drugiego człowieka. Na siłę, przeciw jego woli. A gdy go nie zdobędziemy, wypada zezwolić, by ta osoba odeszła. Na nas też gdzieś czeka i mocna miłość, która się nie zakończy, i rzeczywiste szczęście, które będzie nieziemskie w swój naturalny sposób i do którego nie będziemy potrzebowali żadnego obyczaju czy zaklęcia.

Najgłębszy czar sercowy – czarna magia

W naszym życiu pojawiają się rozmaite ujemne wydarzenia: wątpliwe zbiegi okoliczności, sytuacje, w których nieprzerwanie ponosimy krzywdy, również materialne jak i niematerialne, wrażenie, że przez lata tkwisz w sytuacji bez wyjścia, znajdujesz się w zamkniętym kręgu przejść, jakiekolwiek dążenia spełzają na niczym, wyszukujesz miłości i nieustannie osiągasz zawodu. Bywa, iż wszystkie lata jesteśmy w takim stanie, uznając, że tak ma być. Prawdopodobnie jesteśmy pod czarem czarnej magii. Magia, to zarządzanie energią w różnorakich celach. Jedynie zamiary mogą być różnorodne i rodzaj spożytkowania energii. Przyjmuje się więc, że jeśli ktoś ma niecne cele i manipuluje energią bez wiedzy i świadomości osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie jedynie zdolność blokowania innym ludziom, jednak częstokroć praca terapeutyczna, samoanaliza siebie i własnych postaw. Ocena, która często pozwoli na zrozumienie, czemuż nienawidzę tej osoby, dlaczego potrzebuję jej zaszkodzić, czy mam takie upoważnienie, co z tego wystąpi dla mnie oraz dla pozostałych? Rzeczywiste wykonywanie magii, to sztuka rozwoju na każdej możliwej platformie etycznej oraz moralnej też, która na tyle polepsza świadomość siebie, świata, zdarzeń, iż niekonieczne są jakiekolwiek czynienia fizyczne, wystarczy skumulowana myśl.

Ciekawa strona internetowa czarna magia miłosna ezopark.com zobacz koniecznie.

Edwarda

7 komentarzy

  1. Wspaniałe przedstawienia, bardzo pouczające. Zastanawiam się, dlaczego przeciwległe specjaliści z tej branży nie uświadomić. Musisz kontynuować pisanie. Jestem pewien, że masz już bazę dla wielkich czytelników!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *