Regulamin korzystania ze strony

Regulamin korzystania ze strony

Niniejsze warunki regulują zasady korzystania ze Strony liposukcjakawitacyjna.com.pl Wchodząc na Stronę potwierdzasz, że zgadzasz się na zasady określone w niniejszym Regulaminie.

Oznaczenia podmiotów. Jako „Stronę” rozumie się powyższą stronę internetową. Jako Użytkownika rozumie się każdą osobę odwiedzającą Stronę.

1. Prawa autorskie. Wszelkie treści zamieszczone na stronie, w tym także niniejszy Regulamin objęte są prawami autorskimi. Dotyczy to w szczególności treści pisemnych, zdjęć, filmów wideo, grafik i treści dźwiękowych. Wszelkie kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie powyższych treści bez pisemnej zgody właściciela Strony stanowi naruszenie praw autorskich i będzie ściganie z pełną surowością prawa.

2. Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Zawarte na stronie materiały, w tym w szczególności filmy i zdjęcia mogą przedstawiać obrazy przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Dotyczy to głównie wykonywanych zabiegów lub badań, na których mogą pojawiać się elementy nagiego ciała ludzkiego, krwi lub wykonywanych operacji. Zabrania się osobom poniżej osiemnastego roku życia korzystania ze strony. Ze strony nie powinny korzystać także osoby wrażliwe na powyższe treści.

3. Strona ma wyłącznie charakter edukacyjny oraz marketingowy i przedstawia indywidualne opinie autora. W żaden sposób materiały i informacje zawarte na Stronie nie powinny być traktowane, jako substytut, ani zastępować profesjonalnej porady. Każdy przypadek ma charakter indywidualny i jedynie bezpośredni kontakt ze zawodowym specjalistą z danej konkretnej branży ( np. prawnej, finansowej czy medycznej) pozwala na dokładną analizę i rozwiązanie konkretnego problemu.

4. Wszelkie informacje zawarte na Stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

5. Polityka prywatności. Odwiedzający stronę pozostają anonimowi, chyba, że dobrowolnie wyrażą zgodę na podanie swojej tożsamości i adresu e-mail zapisując się na listę mailingową lub korzystając z formularza kontaktowego na Stronie.

Podczas odwiedzania Strony mogą być gromadzone dane o adresie IP Użytkownika, słowach wpisywanych przez niego w wyszukiwarkach, czasie pozostawania na Stronie oraz źródłach, z których nastąpiło przejście lub przekierowanie do Strony. Dane te mogą być wykorzystane przez Administratora Strony do badania statystyk odwiedzalności i dalszego doskonalenia Strony pod kątem potrzeb i preferencji Użytkowników.

Przeglądarka internetowa Użytkownika może także przechowywać tzw. pliki, cookes, które mogą ułatwiać korzystanie ze Strony w przyszłości. Pliki cookies w żaden sposób nie przekazują jakichkolwiek danych osobowych odwiedzającego. Użytkownik ma także możliwość wyłączania lub kasowania plików cookies korzystając z odpowiedniej opcji w menu używanej przeglądarki internetowej. Dokładne informacje i definicje używanych pojęć technicznych Użytkownik może uzyskać wpisując odpowiednie słowo w wyszukiwarce Google http://Google.pl lub pod adresem http://pl.wikipedia.org

6. Ochrona danych osobowych. W przypadku podania swoich danych osobowych na formularzu kontaktowym lub liście mailingowej, Użytkownik zgadza się i przyjmuje do wiadomości poniższe oświadczenie wymagane obowiązującymi przepisami prawa.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 O ochronie danych osobowych ( Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) Wyrażam także zgodę na otrzymywanie dodatkowych informacji i materiałów promocyjnych, w tym za pośrednictwem tradycyjnej poczty, telefonu, wiadomości SMS, poczty elektronicznej. Jednocześnie oświadczam, że cel przetwarzania moich danych osobowych jest mi znany i jestem świadomy(a) faktu, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawianie, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania. Podanie moich danych jest dobrowolne.”

reklama

KOBIETA

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl