AVANGARDE CIGARETTE

AVANGARDE CIGARETTE

  • Co to jest
  • Jak działa
  • Instrukcja obsługi i bezpieczeństwo użytkowania
  • Problemy i rozwiązania

elektroniczny papieros, zwany również e-papierosem, to rewelacyjny wynalazek współczesnej techniki, wykorzystujący zaawansowane technologie elektroniczne.

E PAPIEROS stanowi realną alternatywę dla tradycyjnego papierosa tytoniowego .

ELEKTRONICZNY PAPIEROS umożliwia oddawanie się przyjemnościrytuału samego palenia bez konieczności wdychania tysięcy niebezpiecznych substancji smolistych, wytwarzanych podczas palenia tytoniu.

AVANGARDE CIGARETTE wytwarza wrażenia, bardzo zbliżone do odczuwanych podczas palenia papierosa tradycyjnego .

E PAPIEROSY mają kształt i wygląd zwykłego papierosa: mają ustnik oraz żarzącą się końcówkę,

AVANGARDE CIGARETTE wytwarza mgiełkę przypominająca dym,którą można się zaciągać

PAPIEROSY ELEKTRONICZNE smakują jak tradycyjny papieros

E PAPIEROS zaspakaja głód nikotynowy palacza wywołując uczucie zadowolenia i odprężenia.

AVANGARDE CIGARETTE nie musi służyć do rzucenia palenia, jednak daje możliwość kontroli zawartości nikotyny, co pozwala na zerwanie z tym nałogiem, niszczącym twoje zdrowie oraz zdrowie twoich bliskich.

Papieros Avangarde Cigarette działa na zasadzie dostarczania do organizmu oczyszczonej nikotyny, metodą inhalacji. W czasie zaciągania się przez palacza, mikroprocesor pod wpływem przepływającego powietrza załącza zasilanie atomizera, który podgrzewając płyn do temperatury 150-180 stopni, tworzy parę wdychaną przez palacza. Odparowywany glikol tworzy mgiełkę, do złudzenia przypominającą dym tytoniowy. Mikroprocesor uruchamia również znajdującą się na końcu urządzenia diodę LED, co sprawia wrażenie żarzącego się papierosa.

E-papieros to bardzo zaawansowana mikro elektronika. Pozwala ona w sposób kontrolowany i w pełni bezpieczny, na odparowywanie płynu imitującego dym. Nazwy dym możemy używać tu umownie, ponieważ w rzeczywistości z dymem papierosowym ma on niewiele wspólnego.

Papieros elektroniczny to trzy zasadnicze części:

- ustnik zwany kartridżem który zawiera liquid
- atomizer (tu wytwarza się dym)
- bateria (zasila całe urządzenie)

Proces wygląda następująco. W ustniku (kartridżu) znajduje się maleńka gąbka nasączona e-liquidem. Dotykając żarnika umieszczonego w atomizerze powoduje stały dostęp płynu do żarnika. W momencie zaciągania się e-papierosem żarnik rozgrzewa się do temperatury 150-190 stopni i następuje proces odparowywania e-liquidu. Pojawia się “dym” oraz zapala się dioda led umieszczona z przodu urządzenia. Całość do złudzenia przypomina tradycyjnego papierosa, jednak różnice są zasadnicze. W e-papierosie nie zachodzi proces spalania. Jest to bardzo ważne, gdyż to właśnie zjawisko powoduje wydzielanie się ponad 4000 substancji toksycznych oraz smolistych. Nie trujemy siebie, nie trujemy otoczenia, praktycznie nie dotyczą nas żadne zakazy palenia. Płyn stosowany w e-papierosie to medycznej czystości nikotyna oraz aromaty spożywcze poprawiające smak i zapach “dymu”. Zawartość nikotyny możemy dobierać indywidualnie stosując coraz mniejszą zawartość.

Do wyboru są cztery rodzaje liquidu:

high - wysoka zawartość nikotyny- 16 mg/ml
medium - średnia zawartość nikotyny- 11 mg
low - niska zawartość nikotyny- 6 mg

s-low - niska zawartość nikotyny- 4 mg

no -bez nikotyny- 0 mg

Uzupełnienie e-liquidu następuje poprzez zakroplenie 2-3 kropel, bezpośrednio na gąbkę znajdującą się w ustniku. Jest to zdecydowanie tańszy sposób niż wymienianie całych kartridża.

Dodatkowe wiadomości znajdziecie państwo w pełnej wersji instrukcji obsługi.
Zapraszamy. Używasz e-papierosa na własną odpowiedzialność.

Jeżeli e-papieros nie wytwarza pary przypominającej dym , to przyczyną mogą być:

- zbyt słabo naładowany akumulatorek

- brak płynu w kartridżu

- zbyt długo używany kartridż

- zalany lub zabrudzony atomizer

- kartridż zbyt słabo wsunięty w atomizer

- akumulatorek niedostatecznie dokręcony do atomizera

W przypadku zbyt słabo naładowanego akumulatorka wymień go na w pełni naładowany. Akumulatorek rozładowany umieść w gnieździe ładującym pudełka-ładowarki i lekko dociskając

dokręć. Trwający proces ładowania sygnalizuje paląca się światłem ciągłym czerwona dioda, znajdująca się na pudełku-ładowarce. Pełne naładowanie akumulatorka oznajmiają

krótkie impulsy diody powtarzające się co kilka sekund lub całkowite jej zgaśnięcie (przy maksymalnie rozładowanym akumulatorku czas ładowania wynosi ok.1,5 do 2 h ).

W przypadku braku płynu w kartridżu uzupełnij go płynem do napełniania e-papierosów Avangarde Cigarette, lub wymień kartridż na nowy.

W przypadku zbyt długiego eksploatowania kartridża, wymień go na nowy. Jeżeli wypalał(aś)eś ok. 1 paczki tradycyjnych papierosów dziennie, to wymiana na nowy powinna następować co ok. 5 dni używania jednego kartridża.)

W przypadku nadmiernego zalania atomizera płynem kilkakrotnie dmuchnij w niego mocno od strony baterii, trzymając go pionowo grzałką skierowaną ku dołowi.

W dwóch pozostałych przypadkach połącz właściwe ze sobą części e-papierosa. Uwaga!!! Zbyt silne dokręcenie atomizera i akumulatorka może doprowadzić do ich uszkodzenia!

reklama

KOBIETA

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl