Idealny garaż

Teraz mnóstwo z was marzy o komfortowym garażu, w jakim będziemy mieli możliwość trzymać własne auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko wygoda polegająca na tym, że w zimowe ranki nie trzeba skrobać szyb, bądź odśnieżać leżącego na samochodzie śniegu. Garaż zaręcza całkowicie atrakcyjniejsze sposobności, tego rodzaju jak:

  • przechowywanie samochodu w garażu zapobiega jego narażaniu na warunki atmosferyczne, a więc będzie chronione przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie uszkodzi takiego samochodu.
  • odizolowanie auta od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega uszkodzeniu
    dobre czynności obsługowe w tego rodzaju garażu mamy możliwość przygotować sami.
  • A więc rzeczywiście oszczędzamy kasę posiadając garaż. Przecież idealne, garażowane auto sprzedamy drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie zostanie tobie większa gotówka w kieszeni. Do tego jeżeli część czynności obsługowych i część drobnych napraw przyszykujemy indywidualnie, tego typu nasza kieszeń z gotówką poszerzy się o wiele bardziej. Ale żeby garaż był wyjątkowy powinniśmy wyposażyć go w okna, w jakich zamontujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są równocześnie bramy garażowe.

Garaż wbudowany w bryłę domu

To idealne rozwiązanie. Często dany garaż możemy zastosować jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domu montujemy markizy i mamy niedrogi i natychmiast przyszykowany taras. Należy tak zaprojektować dom, aby wnętrza sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem miały okna wychodzące na taki nasz taras. Oczywiście w tego rodzaju oknach należy założyć żaluzje lub modne w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest bardzo duży i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie musimy wymyślać wszystkiego od podstaw.

Mamy okazje przecież czerpać inspirację z gotowych projektów. Jako wzorzec ma możliwość nam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeżeli ktoś planuje budowę domu, albo dobudowę garażu do już istniejącego domu, warto, żeby pojeździł trochę po przeróżnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin czy Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, jakie nas zainspiruje.

Sprawdzona firma tworzy: bramy garażowe Szczecin woj. zachodniopomorskie. Lider w produkcji rolet, żaluzji, plisów.

Edwarda

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *